fbpx

Produktet më të shitura

Super oferte
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
respiri-herballine

SUPLEMENT RESPIRI W-K4.

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE BIMORE

VAJRAT ESENCIALË TË Mërsinës, Ravintsarës, Eukaliptit, Rigonit dhe Pishës kanë një efekt balsamik të mrekullueshëm në rrugët respiratore.

Për më tepër, vajrat esenciale të mërsinës dhe rigonit janë të dobishme për të nxitur rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale.

Sasia
2 700 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Vajrat esencialë të mërsinës, ravintsarës, eukaliptit, rigonit dhe pishës kanë një efekt balsamik të mrekullueshëm në rrugët respiratore.

Për më tepër, vajrat esenciale të mërsinës dhe rigonit janë të dobishme për të nxitur rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale.

Vaji esencial i ravintsarës lehtëson rrugët e frymëmarrjes dhe vaj esencial i pishës është i dobishëm për të nxitur mirëfunksionimin e hundës dhe të fytit.

Vajrat esencialë të përdorur janë 100% të pastër, natyralë dhe janë përftuar nga distilimi ose presimi në të ftohtë.

Përbërësit

Rrënjë Likuiricia (Glycyrrhiza glara), hidroksipropil metilcelulozë, bimë Bisht Kali (Equisetum arvense), vaj esencial i sytheve dhe luleve të Mërsinës (Myrtus communis),vaj esencial i gjetheve të Ravintsarës (Cinnamomum camphora), vaj esencial i gjetheve të Eukaliptit (Eucalyptus globulus), vaj esencial i Rigonit (Origanum vulgare), vaj esencial i lules së Livandos (Lavandula Officinalis), vaj esencial i halave dhe majave të Pishës (Pinus sylvestris).

ÇERTIFIKIMET: BIO, CODEX, AGRICOLTURA UE, LAV, VEGAN OK, OMG FREE, LIFEGATE ENERGY

Përdorimi

Këshillohet të merren 2-3 kapsula në ditë me ujë,e preferueshme pas vakteve.

Këshilla:

Nuk këshillohet të përdoret me shume se 8-10 dite pa ndërprerje.

Në rast të përdorimit të gabuar mos provokoni të vjella dhe këshillohuni menjëherë me një mjek.

Nuk këshillohet të konsumohet gjatë shtatëzanisë dhe në periudhën e gjidhënies.

Mbajeni larg nga fëmijët nën 3 vjeç dhe ndaj nxehtësisë.

Mos tejkaloni dozën ditore të rekomanduar.

{/tabs}

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail:

Produkte të ngjashme

SUPLEMENT EUKALIPTI

Trajtime shëndeti Vajra Esencialë Trakti respirator

W-D7.
SUPLEMENT USHQIMOR ME ...
1 200 Lekë / copë
4.89586 5 48 Product