fbpx
argil_tubo_herballine_01
argil_tubo_herballine_01argilla-verde-herballine-02_187145674

ARGILTUBO X-66.

5.00001 5 6 Product

MASKË E GATSHME PËR FYTYRË DHE TRUP.

ME ARGJILË TË GJELBËR, VAJ ESENCIAL DHE EKSTRAKTE BIMORE.

Për të gjitha moshat.

Përtërin lëkurën dhe e bën të lëmuar, të shkëlqyeshme dhe të freskët falë fuqisë së Argjilës së Gjelbër Argital, Acidit gama-linoleik që gjendet në përmbajtjen e vajit të farës së Borraxhinës (Borago Officinalis), të Azulenit në përmbajtjen e ekstraktit të lules së Kalendulës (Calendula Officinalis), dhe të Silicit në përmbajtjen e bimës së Bishtit të Kalit (Equisetum Arvense) Për më tepër, vaji esencial i Livandos Demeter (Lavandula Hybrida), dhuron një ndjesi kënaqësie dhe ushtron një veprim freskues dhe mbrojtës, ndërsa gliceroli bimor ushtron veprim hidratues.

Sasia
1 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 6 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

PASTRUES FYTYRE

Late & peeling

W-E9.
RIVITALIZUES. PËER ...
3 000 Lekë / copë

QUMËSHT LARËS

Late & peeling

W-F0.
SHKËLQYES, PËR ...
2 500 Lekë / copë
Rezultat 1 - 4 nga 4

Produkte të lidhura

PASTRUES FYTYRE

Late & peeling

W-E9.
RIVITALIZUES. PËER ...
3 000 Lekë / copë

QUMËSHT LARËS

Late & peeling

W-F0.
SHKËLQYES, PËR ...
2 500 Lekë / copë