fbpx
fango-snellente_argital-herballine

BALTË DOBËSIMI & ANTICELULIT X-78.

5 5 4 Product

DOBËSON DHE RIMODELON TRUPIN.

Me argjilë të gjelbër dhe vaj esencial të pastër të portokallit të ëmbël. 

Baltë me efekte mjaft të mira për trajtimin e celulitit.

Sasia
4 400 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 4 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt: