fbpx
crema_corpo_biosnail

KREM TRUPI ELASTIZUES W-Y6.

5 5 2 Product

Kremi i trupit elastizues BioSnail 75% është një krem me veti ushqyese dhe elastizuese për lëkurën.

Një trajtim i shkëlqyer kundër strijave dhe celulitit. 

Është i pasur me substanca natyrale dhe biologjike që përforcojnë veprimin e Mukusit të Kërmillit, si Kafeina, Acidi Jaluronik dhe Vaji i Arganit.

Për të gjitha tipet e lëkurës.

Sasia
5 000 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:

altin

2018-07-09 17:57

Postoni një koment ...

Nuk ka ende asnjë votë
Vota: ( 2 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

BLUE FLUID LOTION

Hidratim

X-I8
Krem trupi ideal për ...
2 400 Lekë / copë

SKIN ESSENTIAL HOMEMADE

Hidratimi Hidratim

V-Z5
MBROJTJE NDAJ MJEDISIT ...
1 200 Lekë / copë

XHEL ALOE VERA

Hidratimi Hidratim

W-I4
Aloe Vera Gel  96% ...
1 700 Lekë-50%850 Lekë / copë
5 5 5 Product
Rezultat 1 - 4 nga 4

Produkte të lidhura

BLUE FLUID LOTION

Hidratim

X-I8
Krem trupi ideal për ...
2 400 Lekë / copë

SKIN ESSENTIAL HOMEMADE

Hidratimi Hidratim

V-Z5
MBROJTJE NDAJ MJEDISIT ...
1 200 Lekë / copë

XHEL ALOE VERA

Hidratimi Hidratim

W-I4
Aloe Vera Gel  96% ...
1 700 Lekë-50%850 Lekë / copë
5 5 5 Product