fbpx
crema_snellente_flore_argital-cosmetici-naturali-senza-conservanti-a-base-di-argilla-verde

KREMI DOBËSUES FLORANGE X-A1

Krem modelues, dobësues dhe anticelulit.

Me ekstrakt të Dredhkës dhe Vaj Esencial të Portokallit të Ëmbël.

Sasia
2 400 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Rezultat 1 - 1 nga 1

Produkte të lidhura