fbpx
crema_rassodante_flore_argital-cosmetici-naturali-senza-conservanti-a-base-di-argilla-verde_1

KREMI FORCUES FLORÈ X-A0

Krem për forcimin e kofshëve, barkut, vitheve, gjoksit.
Ndihmon në eleminimin e celulitit.
Me vajra të pastër të Avokados dhe Embrionit të Grurit

Sasia
1 800 Lekë / copë
+
Shpërndaje:
  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt: