fbpx
biosnail_gel_total_body_rigjenerues_kunder_strijave_dhe _cikatriceve

XHEL PËR TRUP DHE FYTYRË W-Y7.

XHELI TOTAL BODY ME MUKUS KËRMILLI 90% është një xhel kozmetik eko-biologjik, me përdorim të shumëfishtë për fytyrën dhe trupin.

Përqindja e lartë e mukusit të kërmillit në formulën e tij, siguron rezultate të shkëlqyera kundër:

Strijave, akneve, njollave të lëkurës, humbjes se tonit dhe shkëlqimit të lëkurës, dehidratimit, celulitit dhe rrudhave.

Sasia
4 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

 

  • Koment
  • Posto një koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Vota: ( 0 )

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

MASKË PËR QESET DHE RRATHËT E SYVE

Rrudhat Maska Sytë

K-12
Maskë për sytë me ...
1 900 Lekë / copë

KREM NIAOULY

Aknet Kremra specifikë

X-85.
Krem për lëkurë të ...
2 300 Lekë / copë

BIO SUN SPOT REDUCTION CREAM

Fytyra Kundër njollave Mbrojtja nga dielli

W-J9
Eliminimi i njollave të ...
1 500 Lekë / copë
5 5 5 Product

KREMI DOBËSUES FLORANGE

Anticelulit, dobësimi & tonifikimi

X-A1.
Krem modelues, dobësues ...
2 400 Lekë / copë
Rezultat 1 - 4 nga 4

Produkte të lidhura

MASKË PËR QESET DHE RRATHËT E SYVE

Rrudhat Maska Sytë

K-12
Maskë për sytë me ...
1 900 Lekë / copë

KREM NIAOULY

Aknet Kremra specifikë

X-85.
Krem për lëkurë të ...
2 300 Lekë / copë

BIO SUN SPOT REDUCTION CREAM

Fytyra Kundër njollave Mbrojtja nga dielli

W-J9
Eliminimi i njollave të ...
1 500 Lekë / copë
5 5 5 Product

KREMI DOBËSUES FLORANGE

Anticelulit, dobësimi & tonifikimi

X-A1.
Krem modelues, dobësues ...
2 400 Lekë / copë