Produktet më të shitura

VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super oferte
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
crema-mani-blu-100-ml-bio-cosmos

KREM DUARSH MERAVIGLIA BLU X-I9.

Krem zbutës, hidratues dhe rigjenerues.

Me veprim qetësues  falë vetive të tre varieteve të vajrave esencialë 100% të pastër të Livandos.

Sasia
1 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Një krem ideal për përdorim të përditshëm për lëkurën e duarve, falë butësisë dhe delikatesës së tij.  Delikat, zbutës, qetësues dhe freskues. Krem me një aromë intesive, harmonizuese dhe floreale të varieteteve të Livandos. Vajrat esencialë 100% të pastër e bëjnë këtë krem veçanërisht aktiv për të qetësuar dhe hidratuar çdo lloj lëkure

Përbërësit

Përbërësit aktivë

Vaj kokosi >3%, vaj luledielli >7%, gjalp shea >0,5%, ekstrakt/tul aloe  vera >35%, Vajra esencialë të pastër 100% të lavanda ibrida, spica dhe officinae, ylang-ylang dhe xhinxherit >0,5%.

Përbërësit:

Aqua, Aloe barbadensis leaf extract*, Helianthus annuus seed oil*, Cocos nucifera oil*, Glyceryl Stearate Citrate, Sucrose Stearate, Polyglyceryl-4- Cocoate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Sodium Coco Sulfate, Lavandula hybrida oil*, Lavandula officinalis oil**, Lavandula spica oil*, Cananga odorata flower oil, Zingiber officinale root oil, Butyrospermum parkii butter*, Cera Alba, Sodium Ricinoleate, Cetyl Alcohol, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Linalool, Limonene, Geraniol, Farnesol, Coumarin, Benzyl Benzoate

Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike* dhe Biodinamike** e  kontrolluar.

ÇERTIFIKIMET: BIO, BDIH, VEGANOK, CRUELTY FREE, VEGANOK, LIFEGATE ENERGY, DERMATOLOGICAMENTE TESTATO.

Përdorimi

Aplikojeni kremin në lëkurë dhe masazhojeni butësisht e mollëzat e gishtave deri në përthithjen e plotë nga lëkura.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail:

KREM KËMBËSH

Duart & këmbët

X-86
Kremi i këmbëve ...
1 500 Lekë / copë

KREM DUARSH RIGJENERUES

Duart & këmbët

W-E4
Zbutës, hidratues dhe ...
1 600 Lekë / copë
Rezultat 1 - 2 nga 2

Produkte të ngjashme

KREM KËMBËSH

Duart & këmbët

X-86
Kremi i këmbëve ...
1 500 Lekë / copë

KREM DUARSH RIGJENERUES

Duart & këmbët

W-E4
Zbutës, hidratues dhe ...
1 600 Lekë / copë