Produktet më të shitura

VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super oferte
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
crema-mani-karite-100-ml-bio-cosmos

KREM DUARSH RIGJENERUES W-E4.

Zbutës, hidratues dhe rigjenerues.

Një krem i përshtatshëm për çdo tip lëkure, për të parandaluar plakjen, duke rigjallëruar funksionin natyral të epidermës së duarve.

Sasia
1 600 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Zbutës, hidratues dhe rigjenerues.

Një krem i përshtatshëm për çdo tip lëkure, për të parandaluar plakjen, duke rigjallëruar funksionin natyral të epidermës së duarve.

Përbërësit funksionalë të Gjalpit Shea dhe vajrave esencialë 100% të pastër në përmbajtjen e këtij kremi, ndihmojnë për të lehtësuar irritimet dhe skuqjet, duke ushqyer lëkurëN delikate, të thatë dhe me rrudha.

Mbron lëkurën nga agresionet e të ftohtit, erës, ujit dhe detergjentëve.

Përbërësit

Përbërësit aktivë

Aloe vera (Aloe barbadensis), Gjalp Shea (Butyrospermum parkii), Vaj bimor i Lulediellit (Helianthus annuus), Kokosit (Cocos nucifera), Dyllë Blete, Vajra esencialë 100% të pastër të Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Limonit (Citrus limon), Limetës (Citrus aurantifolia), Copaiba (Copaifera officinalis), Tokoferlol dhe faktorë hidratues natyralë.

24% e përbërësve janë nga Agrikultura Biologjike* e kontrolluar.

Përbërësit:

Aqua, Aloe barbadensis leaf juice extract*, Helianthus annuus seed oil*, Glyceryl Stearate Citrate, Sucrose Stearate, Polyglyceryl- 4-Cocoate, Potassium Cetyl Phosphate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cocos nucifera oil*, Butyrospermum parkii butter*, Cera Alba*, Citrus limon peel oil*, Citrus aurantium dulcis peel oil*, Citrus aurantifolia oil, Copaifera officinalis oil, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Sodium Ricinoleate, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecilenate, Lactic Acid, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral.

ÇERTIFIKIMET: BIO, COSMOS ORGANIC,CRUELTY FREE, LIFEGATE ENERGY, DERMATOLOGICAMENTE TESTATO.

Përdorimi


Përpara përdorimit të kremit, pastroni lëkurën me një pastrues, ose me ujë të ngrohtë dhe sapun.

Aplikoni një sasi kremi dhe masazhojeni butësisht deri në përthithjen e plotë nga lëkura e duarve.

Mund të aplikohet disa herë në ditë, sipas nevojës.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail:

KREM DUARSH MERAVIGLIA BLU

Duart & këmbët

X-I9
Krem zbutës, hidratues ...
1 500 Lekë / copë

KREM KËMBËSH

Duart & këmbët

X-86
Kremi i këmbëve ...
1 500 Lekë / copë
Rezultat 1 - 2 nga 2

Produkte të ngjashme

KREM DUARSH MERAVIGLIA BLU

Duart & këmbët

X-I9
Krem zbutës, hidratues ...
1 500 Lekë / copë

KREM KËMBËSH

Duart & këmbët

X-86
Kremi i këmbëve ...
1 500 Lekë / copë