Produktet më të shitura

VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super oferte
SHAMPO PËR FLOKË
TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER
DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super oferte
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super oferte
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN
1 500 Lekë + Vaj bajame e ëmbël 50 ml dhuratë
Super ofertë
SHAMPO PËR FLOKË TË THATË / NORMALË
-30% 980 Lekë
Super ofertë
LIVER CLEANSE & DETOX
-25% 3600 Lekë
Super ofertë
VAJ I FARËS SË ZEZË BIO
2000 Lekë
Super ofertë
XHEL PËR STRIJA & SHENJA
-30% 3150 Lekë
Super ofertë
HAIR GROWTH OIL
1 300 Lekë
Super ofertë
SAPUN DUDU OSUN
700 Lekë
Super ofertë
ANTI STRESS SUPER DRINK 1+1
-25% 3000 Lekë
Super ofertë
ASHWAGANDHA BIO
1 500 Lekë
Super ofertë
previous arrow
next arrow
Slider
crema-piedi-argital-cosmetici-naturali-senza-conservanti-a-base-di-argilla-verde

KREM KËMBËSH X-86.

Kremi i këmbëve Argital ka veti qetësuese, shplodhëse dhe freskuese.

Eleminon erën e keqe dhe lufton me efikasitet lodhjen dhe enjtjen e këmbëve.

Sasia
1 500 Lekë / copë
+
Shpërndaje:

Përshkrimi

Me xhel Argjile të Gjelbër, Livando dhe Bar Blete. Ushtron një veprim qetësues, freskues dhe higjenizues në këmbët e lodhura dhe të enjtura.

Kremi i këmbëve Argital ka veti qetësuese, shplodhëse dhe freskuese.

Eleminon erën e keqe dhe lufton me efikasitet lodhjen dhe enjtjen e këmbëve.

Përbërësit

Përbërësit aktivë

Tul Aloe Vera*, Vaj Luledielli*, Glicerinë*, Gjalp Shea*, emulsionantë totalisht natyralë me një veprim të shkëlqyer zbutës dhe hidratues,, vitaminë E natyrale.

*Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike kontrolluar.

Përbërësit:

Përbërësit:

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl 6 Distearate, Alcohol, Potassium Palmitoyl/Hydrolyzed Ëheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol, Triticum Vulgare Germ Oil, Anthemis Nobilis Extract, Hedera Helix Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Arnica Montana Flower Extract, Solum Fullonum, Melissa Officinalis Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Mentha Piperita Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Thymus Vulgaris Oil*, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Xanthan Gum, Lactic Acid

*Përbërës të vajrave esencialë natyralë:  Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol.

Përbërësit bio: Alcohol, Anthemis Nobilis Extract.

Përbërësit Demeter: Hedera Helix Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Lavandula Hybrida Oil, Melissa Officinalis Oil.

Përdorimi

Aplikojeni kremin në lëkurën e këmbëve dhe masazhojeni butësisht e mollëzat e gishtave deri në përthithjen e plotë nga lëkura.

  • Koment
Lista e komenteve:
Nuk janë bërë ende komente.
Posto një koment
Vota:

Jepni mendimin tuaj për këtë produkt:

Emri i përdoruesit:
E-mail:

KREM DUARSH MERAVIGLIA BLU

Duart & këmbët

X-I9
Krem zbutës, hidratues ...
1 500 Lekë / copë

KREM DUARSH RIGJENERUES

Duart & këmbët

W-E4
Zbutës, hidratues dhe ...
1 600 Lekë / copë
Rezultat 1 - 2 nga 2

Produkte të ngjashme

KREM DUARSH MERAVIGLIA BLU

Duart & këmbët

X-I9
Krem zbutës, hidratues ...
1 500 Lekë / copë

KREM DUARSH RIGJENERUES

Duart & këmbët

W-E4
Zbutës, hidratues dhe ...
1 600 Lekë / copë